Natuurlijke Kraamzorg aanvragen

Als aanstaande ouder wilt u de beste zorg rondom de geboorte. Als Natuurlijke Kraamzorg u aanspreekt bent u graag zeker van de kwaliteit. Onderstaande kraamverzorgenden zijn in het bezit van het erkende certificaat Natuurlijke Kraamzorg.

Certificaathouders Natuurlijke Kraamzorg


Kies je provincie

Drenthe
Flevoland
Friesland
Gelderland
Groningen
Limburg
Noord-Brabant
Noord-Holland
Overijssel
Utrecht
Zeeland
Zuid-Holland


Drenthe

Gecertificeerd en geregistreerd in het kwaliteitsregister van Natuurlijke Kraamzorg

Gees: Mieke Brink (Kraamzorg Mieke Brink, zzp),  mbrinkvanschaik@gmail.com

Gecertificeerd

Assen, Laura Hendrickx, www.kraamzus.nl


Flevoland

Gecertificeerd en geregistreerd in het kwaliteitsregister van Natuurlijke Kraamzorg


Friesland

Gecertificeerd en geregistreerd in het kwaliteitsregister van Natuurlijke Kraamzorg

Arum Ria van Houten , www.riaskraamzorg.nl
Drachten,
Renée Van der Heide- Canrinus,www.kraammetzorg.nl
Feanwalden,
Regina Hoekstra,www.kraamzus.nl
Harlingen
Margo Schakenbos,  www.kraamzus.nl
Heerenveen,
Mytral den Oudenwww.kraamzus.nl
IJlst,
Esther Everts, Kraamzus,everts68@gmail.com
Leeuwarden,
Elbrich van der Kooij,www.kraamzus.nl
Lemmer,
Herma Hagen,www.kraamzus.nl
Oldeberkoop 
Marjan Winters Blaauwbroek www.kraamzus.nl
Steggerda 
Aly van Vondel Blaauwbroek www.kraamzus.nl
Wommels 
Trijnie Kingma Posthuma, www.kraamzus.nl
Weidum
 Dieuwke de Haan, info@kraamzorgdieuwkedehaan.nl

Gecertificeerd

Avenhorn, Truus Smits, truussmits@outlook.com
Franeker, Hendrika Pronk, Kraamzus, hendrikapronk@hotmail.com


Groningen

Gecertificeerd

Eelderwolde: Petra Hoving-Nieborg,  wi.men.peet@hotmail.com


Noord-Holland

Gecertificeerd en geregistreerd in het kwaliteitsregister van Natuurlijke Kraamzorg

Amstelveen: Petra Roffel, 020-6436454, petraroffel@hotmail.com
Amstelveen, Marissa Voss www.natuurlijkekraamzorg.nl
Amsterdam: Bea Verhoeven www.babycoaching.nl creabeathuis@gmail.com
Amsterdam, Len Buffing
Amsterdam, Monique Roosink www.natuurlijkekraamzorg.nl
Amsterdam, Charlotte Goudsblom www.natuurlijkekraamzorg.nl charlotte.gb@gmail.com
Amsterdam Jelka Jungslager www.natuurlijkekraamzorg.nl jungslager@zonnet.nl
Amsterdam,
Marleen Groen www.natuurlijkekraamzorg.nl marleen-groen@hotmail.com
Bergen: Karen Stadegaard www.kraamzus.nl
Blaricum, Marion de Veij, Gooische Kraamzorg, gooischekraamzorg@live.nl
Egmond Binnen,
Petra Admiraal admiraalkraamzorg.nl
Heerhugowaard,
Pauline t Hart Mooij www.kraamzus.nl
Heerhugowaard,
Judith Groenveld www.kraamzorgjudithgroenveld.nl
Koog aan de Zaan
, Carina Huisman, www.zaansekraam.nl
Ouderkerk aan de IJssel 
Welmoed Metselaar welmoed.kraamzorg@gmail.com
Winkel NH,
Linda Schrieken, www.kraam-goud.nl
Zuid Scharwoude,
Paula van Galen www.uniekekraamzorg.nl

Gecertificeerd

Amsterdam, Sofie Thiecke www.natuurlijkekraamzorg.nl sofietje66@gmail.com
Haarlem, Joyce Suasso de Lima de Prado www.natuurlijkekraamzorg.nl j.suasso@hotmail.com
Heemstede, Edith van Rijn (zzp), www.kraamlive.nlinfo@kraamlive.nl
Hoofddorp: Nthabiseng Lohman (Kraamzorg Nieuwetijd), nthabisenglohman@gmail.com
Westknollendam (Zaanstreek) Marja de Wit (Kraamzus) marja@jongejansdewit.nl
Warmenhuizen , Lenneke Paarlberg, lenneke@kraamzorg-natuurlijk.nl
Heerhugowaard, Manon Spaansen www.kraamzus.nl
Oudkarspel Cynthia Beilschmidt www.kraamzus.nl
Weesp
Astrid Hol  info@care4U-kraamzorg.nl
Zaandijk Ursula Koopmeiners Kraamzus , www.kraamzus.nl


Zuid-Holland

Gecertificeerd en geregistreerd in het kwaliteitsregister van Natuurlijke Kraamzorg

Den Haag, Alexandra Knijnenburg ( Vita Nova zzp), vita.nova@planet.nl
Den Haag Jet Winkelhuijzen (Babycare) www.babycarekraamzorg.nl
Dordrecht, Dora Beije van Dam, dorabeije@hotmail.com
Gouda, Yvonne Schrijver, www.kraamzorgnaturelle.nl
Hellevoetsluis: Kitty van Doodewaard (Kit’s Kraamzorg) www.kitskraamzorg.nl
Rotterdam: Maria Bom, www.geborgenverzorgen.nl
Rozenburg: Carla van ’t Hoff, info@natuurlijkekraamzorg-borstvoeding.nl
Schiedam: Caroline van den Berg,  www.kieknatuurlijkekraamzorg.nl  info@kieknatuurlijkekraamzorg.nl
Vlaardingen: Angelique ten Kate (Allerzorg), katekids@hetnet.nl

Gecertificeerd

Arkel, Helene Soudijn (Allerzorg), maasenwaal@allerzorg.nl
Naaldwijk, Inge van Velden
Woerden, Christine van Niekerk (Kraamzorg Christine)  zzp , info@kraamzorgchristine.nl

In opleiding, verwacht certificaat juni 2020

Spijkenisse Wilma van Holten, wilmavanholten@outlook.com
Rotterdam Rizeth Fortis, Reset Kraamzorg www.resetkraamzorg.nl
Rotterdam, Saskia van’t Nedereind, Kraamzorg Nova Familia www.novafamilia.nl


Utrecht

Gecertificeerd en geregistreerd in het kwaliteitsregister van Natuurlijke Kraamzorg

Driebergen, Channa Rijke (Kraam Inzicht ) channarijke@gmail.com
Hilversum, Antoinette van de Ham, info@kraamzorg.allerzorg.nl
Leusden: Els Stuijts-Saes (Naviva) els.stuijts@xs4all.nl
Montfoort: Gerda van Vliet (Naviva),mevrouwvanvliet@ziggo.nl
Utrecht
, Christine Boonstra, christineboonstra@hotmail.com
Utrecht Margreet Heijkoop (Kraamzorg Margreet) margreet.heijkoop@outlook.com 
Vianen 
Andrea Guijken www.andreakraamzorg.nl
Vianen, Ria Bӧing info@kraamzorg.allerzorg.nl

Gecertificeerd

Amersfoort, Audrey van Baggem (Kraamzorg in Geborgenheid, zzp), audrey@kraamzorg-ingeborgenheid.nl
Bunschoten, Gre Kardol www.kraamzorggrekardol.nl
Houten
, Cissy Schoondermarkt, cissy_schoondermark@hotmail.com
Woerden, Christine van Niekerk (Kraamzorg Christine), info@kraamzorgchristine.nl
Veenendaal Jessica Schottert, (zzp) www.dekraamwolk.nl
Zeist: Monique Scholtus (Naviva) a.scholtus@ziggo.nl


Overijssel

Gecertificeerd en geregistreerd in het kwaliteitsregister van Natuurlijke Kraamzorg

Lettele, Marije Hoeksema (Naviva) marijehoeksema@gmail.com
Zwolle, Jantina Vos  jantinavos@live.nl 

Gecertificeerd

Hardenberg, Annetta Lamberink (Vitae Nova, zzp), lamberster@hotmail.com


Gelderland

Gecertificeerd en geregistreerd in het kwaliteitsregister van Natuurlijke Kraamzorg

Apeldoorn Sandra Koldenhof (Naviva ),  san.koldenhof@gmail.com
Bemmel
 Wilma Disveld, Kraamzorg Zuid Gelderland, www.kraamzorgzuidgelderland.nl
Beuningen Hannie de Croon, Kraamzorg Zuid Gelderland, www.kraamzorgzuidgelderland.nl
Doetinchem: Inge Bouwens van der Veen  iyvdveen@hotmail.com
Ewijk, Rita Akihary, Kraamzorg Zuid Gelderland, www.kraamzorgzuidgelderland.nl
Grave, Heidie van de Geijn Vink (Kraamzorg Zuid Gelderland) info@kraamzorgzuidgelderland.nl
Groesbeek Evelien Janssen, Kraamzorg Zuid Gelderland, www.kraamzorgzuidgelderland.nl
Harderwijk: Ina Mulder, www.kraamzorgvannature.nl
Kekerdom , Angela Peters-Scholten, Kraamzorg Zuid-Gelderland , info@kraamzorgzuidgelderland.nl
Kranenburg DE, Erna van Beers   info@kraamzorgzuidgelderland.nl
Nijkerk Coby van bergen, Allerzorg, info@kraamzorg.allerzorg.nl
Nijmegen Linfee Ruiter lentelinfee@gmail.com
Nijmegen, Nadet Visschers, www.nadetkraamzorg.nl 
Ooij
 Gerry Vermeulen (Kraamzorg Zuid-Gelderland), info@kraamzorgzuidgelderland.nl
Renkum Wendy Verstegen, www.kraamzorgkleinelotus.nl
Rhenen Esther Overheul, Kraamzorg Het Warme Nest, kraamzorghetwarmenest@gmail.com
Weurt Conny Fleuren, connyfleuren@gmail.com

Gecertificeerd

Barneveld, Margriet Clement- Schoonbeek,  margrietclement@hotmail.com
Ermelo, Hetty van Es, zzp, hhetty@icloud.com
Groesbeek, Jasmijn Postma, Kraamzorg Zuid-Gelderland,SaraPostma25@gmail.com
Lochum
, Jolande Op’t Land (Naviva),  jolandeoptland@hotmail.nl
Mook Constance lamers, info@kraamzorg-constance.nl
Nijmegen: Lisette Soyer, lisette@kraamzorgnatuurlijk.nlwww.kraamzorgnatuurlijk.nl
Nijmegen, Naomi Vanmeenen, Kraamzorg Zuid-Gelderland, n.vanmeenen@passionair.nl
Overasselt
 Carla van Koolwijk,  info@kraamzorgzuidgelderland.nl
Rheden Marjolein van den Eshof, (Naviva) marjolein.eshof@kpnmail.nl
Verschuur Gré van’t Klooster van Dijk (Naviva) gre.vandijk@hotmail.nl
Weurt Miep Sanders, Kraamzorg Zuid Gelderland, www.kraamzorgzuidgelderland.nl
Zeeland, Marie Louise Heijs, marielouiseheijs@hotmail.com


Noord-Brabant

Gecertificeerd en geregistreerd in het kwaliteitsregister van Natuurlijke Kraamzorg

Breda, Ineke van Dorst, ivandorst@hotmail.com
Eindhoven: Esther van de Westelaken- Jansen (Zorgmed bv), evdw69@hotmail.com
Eindhoven, Wiebke de Natris info@wiebkes-kraamzorg.nl, www.wiebkes-kraamzorg.nl
Genderen Henna de Waal, Kraamzorg Henna de Waal,hennadewaal@gmail.com
Gerwen
, Ideke van Hoof, www.zuidzorg.nl/kraamzorg , idekevanhoof@zuidzorg.nl
Uden, Miranda Klomp www.zuidzorg.nl/kraamzorg, mirandablauwmuisje@hotmail.nl 
West Brabant: Martha Mulder,  marthasdesign@gmail.com

Gecertificeerd

Breda  Debby  Embregts, Natural Baby Care,  info@natural-baby-care.nl
Den Bosch, Trudi van Heerbeek, Kraamhulp Heerbeek, wwwbabyrelaxing.nl
Eersel
, Annemieke Vogelzang
Grave, Angelique Then, Welkom, athen@tpsq.nl
Hank
, Marion Hakkel, fransenmarionhakkel@telfort.nl
Heusden, Marieke Buijs, Moms Babycare,info@momsbabycare.nl
Tiel
: Tamara Meijnderstma, (Kraamzus), tamara@duifkruid51.nl
Vianen, Anke Klerks van Soest flowkraamzorg@gmail.com


Limburg

Gecertificeerd en geregistreerd in het kwaliteitsregister van Natuurlijke Kraamzorg

Gulpen:  Kirsten Steijns-Gubbels  www.kraamzorglimburg.nl
Herten, Nancy Schoones, Kraamcentrum Echt en omstreken,nancypenders@hotmail.com
Mook
Rita Scholten www.kraamzus.nl
Regio Noord, Midden en Zuid-Limburg. Geboortezorg Limburg. www.geboortezorglimburg.nl Telefoon: 088-9094000
contact@geboortezorglimburg.nl
Angelique Heuts
Carolien Royakkers
Vivian Schroll
Rieky Marcellis
Karin Voermans
Astrid Bessems
Miranda Geraedts
Monique Stuut
Marlie van Uden
Roermond, Edith Baaten, Kraamcentrum Echt en omstreken, edithbaate@gmail.com
Sittard 
Petra van den Boorn, 06-26045464,  geboorn@hotmail.com
Venray
 Suzanne van der Wijst, suusvdwijst@gmail.com
Wanssum, Noord Limburg, Wilmy Wijnhoven, w.wijnhoven@puurgelukkraamzorg.nl

Gecertificeerd

Echt, Debby Peeters, Kraamcentrum Echt en omstreken, info@kraamcentrumecht.nl
Echt
, Angeline Dohmen, 0475-851318 info@kraamcentrumecht.nl
Echt, Martha Alberti, 0475-851318 info@kraamcentrumecht.nl
Regio Noord, Midden en Zuid-Limburg. Geboortezorg Limburg. www.geboortezorglimburg.nl Nicole van den Heuvel, Ursula Hilkman, Melanie Schumacher,  Anita Sittrop


Zeeland

Gecertificeerd

Schore, Petra van Zweden, Kraamzorg van Zweden info@kraamzorgvanzweden.nl