KCKZ Accreditatie toegekend 4 punten algemeen

 

Mmv o.a. Edmond Schoorel kinderarts, Kapinga Mwamba verloskundige, Annelies Sysmans, Hans Barkmeijer en Cathelijne Nap. Voor de werkenden in de kraamzorg, verloskunde of kinderopvang zijn er veel korte, praktische en theoretische workshops. Er zijn ook workshops met inhoudelijke verdieping. Naast professionals zijn belangstellenden van harte welkom! De conferentie biedt een breed inzicht in de embryologie en het kleine kind. Verdere info en aanmelding klik hier.


Natuurlijke Kraamzorg aanvragen

Als aanstaande ouder wilt u de beste zorg rondom de geboorte. Als Natuurlijke Kraamzorg u aanspreekt bent u graag zeker van de kwaliteit. Onderstaande kraamverzorgenden zijn in het bezit van het erkende certificaat Natuurlijke Kraamzorg.

Certificaathouders Natuurlijke Kraamzorg


Kies je provincie

Drenthe
Flevoland
Friesland
Gelderland
Groningen
Limburg
Noord-Brabant
Noord-Holland
Overijssel
Utrecht
Zeeland
Zuid-Holland


Drenthe

 

Gecertificeerd en geregistreerd in het kwaliteitsregister van Natuurlijke Kraamzorg

Gees: Mieke Brink (Kraamzorg Mieke Brink, zzp),  mbrinkvanschaik@gmail.com

Gecertificeerd

Assen, Laura Hendrickx, www.kraamzus.nl


Flevoland

Gecertificeerd en geregistreerd in het kwaliteitsregister van Natuurlijke Kraamzorg

Harderwijk: Ina Mulder, kraamzorgina@kpnmail.nl


Friesland

Gecertificeerd en geregistreerd in het kwaliteitsregister van Natuurlijke Kraamzorg

Arum Ria van Houten , www.riaskraamzorg.nl
Oldeberkoop 
Marjan Winters Blaauwbroek www.kraamzus.nl
Steggerda 
Aly van Vondel Blaauwbroek www.kraamzus.nl
Wommels 
Trijnie Kingma Posthuma, www.kraamzus.nl
Weidum
 Dieuwke de Haan, info@kraamzorgdieuwkedehaan.nl

Gecertificeerd

Avenhorn, Truus Smits, truussmits@outlook.com
Drachten: Renée Van der Heide- Canrinus, renee@kraammetzorg.nl, www.kraammetzorg.nl
Harlingen Margo Schakenbos,  www.kraamzus.nl
Heerenveen, Mytral den Ouden  www.kraamzus.nl
Leeuwarden, Elbrich van der Kooij, www.kraamzus.nl
Lemmer, Herma Hagen,www.kraamzus.nl
Feanwalden, Regina Hoekstra, www.kraamzus.nl

In opleiding, verwacht certificaat juni 2019

Franeker Hendrika Pronk, Kraamzus, hendrikapronk@hotmail.com
IJlst, Esther Everts, De Driehoek, everts68@gmail.com


Groningen

Gecertificeerd

Eelderwolde: Petra Hoving-Nieborg,  wi.men.peet@hotmail.com


Noord-Holland

Gecertificeerd en geregistreerd in het kwaliteitsregister van Natuurlijke Kraamzorg

Amstelveen: Petra Roffel, 020-6436454, petraroffel@hotmail.com
Amstelveen, Marissa Voss www.natuurlijkekraamzorg.nl marissavoss@hotmail.com
Amsterdam: Bea Verhoeven www.babycoaching.nl creabeathuis@gmail.com
Amsterdam, Len Buffing
Amsterdam, Monique Roosink www.natuurlijkekraamzorg.nl , moniqueroosink@gmail.com
Amsterdam, Charlotte Goudsblom www.natuurlijkekraamzorg.nl charlotte.gb@gmail.com
Bergen: Karen Stadegaard www.kraamzus.nl
Amsterdam Jelka Jungslager  www.natuurlijkekraamzorg.nl jungslager@zonnet.nl
Amsterdam, Marleen Groen  www.natuurlijkekraamzorg.nl
 marleen-groen@hotmail.com
Egmond Binnen,
Petra Admiraal admiraalkraamzorg.nl   info@admiraalkraamzorg.nl
Heerhugowaard,
Pauline t Hart Mooij www.kraamzus.nl
Heerhugowaard,
Judith Groenveld www.kraamzorgjudithgroenveld.nl judithgroenveld@live.nl
Koog aan de Zaan
, Carina Huisman,www.zaansekraam.nlinfo@zaansekraam.nl
Ouderkerk aan de IJssel 
Welmoed Metselaar welmoed.kraamzorg@gmail.com
Winkel NH,
Linda Schrieken, www.kraam-goud.nl
Zuid Scharwoude,
Paula van Galen www.uniekekraamzorg.nl info@uniekekraamzorg.nl

Gecertificeerd

Amsterdam, Nanja Schreurer  www.natuurlijkekraamzorg.nl little_biba@hotmail.com
Amsterdam, Sofie Thiecke www.natuurlijkekraamzorg.nl sofietje66@gmail.com
Haarlem, Joyce Suasso de Lima de Prado www.natuurlijkekraamzorg.nl j.suasso@hotmail.com
Heemstede, Edith van Rijn (zzp), www.kraamlive.nlinfo@kraamlive.nl
Hoofddorp: Nthabiseng Lohman (Kraamzorg Nieuwetijd), nthabisenglohman@gmail.com
Westknollendam (Zaanstreek) Marja de Wit (Kraamzus) marja@jongejansdewit.nl
Warmenhuizen , Lenneke Paarlberg, lenneke@kraamzorg-natuurlijk.nl

In opleiding, verwacht certificaat juni 2019

Blaricum, Marion de Veij, Gooische Kraamzorg, gooischekraamzorg@live.nl
Heerhugowaard
, Manon Spaansen www.kraamzus.nl
Oudkarspel Cynthia Beilschmidt www.kraamzus.nl
Weesp
Astrid Hol  info@care4U-kraamzorg.nl
Zaandijk Ursula Koopmeiners Kraamzus , www.kraamzus.nl


Zuid-Holland

Gecertificeerd en geregistreerd in het kwaliteitsregister van Natuurlijke Kraamzorg

Den Haag, Alexandra Knijnenburg ( Vita Nova zzp), vita.nova@planet.nl
Den Haag Jet Winkelhuijzen (Babycare) www.babycarekraamzorg.nl
Dordrecht, Dora Beije van Dam, dorabeije@hotmail.com
Gouda, Yvonne Schrijver, www.kraamzorgnaturelle.nl
Hellevoetsluis: Kitty van Doodewaard (Kit’s Kraamzorg) www.kitskraamzorg.nl
Rotterdam: Maria Bom, www.geborgenverzorgen.nl
Rozenburg: Carla van ’t Hoff, info@natuurlijkekraamzorg-borstvoeding.nl
Schiedam: Caroline van den Berg,  www.kieknatuurlijkekraamzorg.nl  info@kieknatuurlijkekraamzorg.nl
Vlaardingen: Angelique ten Kate (Allerzorg), katekids@hetnet.nl

Gecertificeerd

Arkel, Helene Soudijn (Allerzorg), maasenwaal@allerzorg.nl
Woerden, Christine van Niekerk (Kraamzorg Christine)  zzp , info@kraamzorgchristine.nl

In opleiding, verwacht certificaat juni 2019

Bergambacht Linda Verweij, www.lindaskraamzorg.nl
Naaldwijk
Inge van Velden 
Rotterdam,
Saskia van’t Nedereind, Kraamzorg Nova Familia www.novafamilia.nl

In opleiding, verwacht certificaat juni 2020

Spijkenisse Wilma van Holten, wilmavanholten@outlook.com
Rotterdam Rizeth Fortis, Reset Kraamzorg www.resetkraamzorg.nl


Utrecht

Gecertificeerd en geregistreerd in het kwaliteitsregister van Natuurlijke Kraamzorg

Amersfoort Angela van Daatselaar   (Naviva)  angela@vandaatselaar.com
Driebergen, Channa Rijke (Kraam Inzicht ) channarijke@gmail.com
Hilversum, Antoinette van de Ham, info@kraamzorg.allerzorg.nl
Leusden: Els Stuijts-Saes (Naviva) els.stuijts@xs4all.nl
Utrecht , Christine Boonstra, christineboonstra@hotmail.com
Utrecht Margreet Heijkoop (Kraamzorg Margreet) margreet.heijkoop@outlook.com 
Vianen 
Andrea Guijken www.andreakraamzorg.nl
Vianen, Ria Bӧing info@kraamzorg.allerzorg.nl

Gecertificeerd

Amersfoort, Audrey van Baggem (Kraamzorg in Geborgenheid, zzp), audrey@kraamzorg-ingeborgenheid.nl
Houten, Cissy Schoondermarkt, cissy_schoondermark@hotmail.com
Montfoort: Gerda van Vliet (Naviva), mevrouwvanvliet@ziggo.nl
Woerden, Christine van Niekerk (Kraamzorg Christine), info@kraamzorgchristine.nl
Veenendaal Jessica Schottert, (zzp) www.dekraamwolk.nl
Zeist: Monique Scholtus (Naviva) a.scholtus@ziggo.nl

In opleiding, verwacht certificaat juni 2019

Bunschoten, Gre Kardol, www.kraamzorggrekardol.nl


Overijssel

Gecertificeerd en geregistreerd in het kwaliteitsregister van Natuurlijke Kraamzorg

Lettele, Marije Hoeksema (Naviva) marijehoeksema@gmail.com
Zwolle, Jantina Vos  jantinavos@live.nl 

Gecertificeerd

Hardenberg, Annetta Lamberink (Vitae Nova, zzp), lamberster@hotmail.com


Gelderland

Gecertificeerd en geregistreerd in het kwaliteitsregister van Natuurlijke Kraamzorg

Apeldoorn Sandra Koldenhof (Naviva ),  san.koldenhof@gmail.com
Bemmel
 Wilma Disveld, Kraamzorg Zuid Gelderland, www.kraamzorgzuidgelderland.nl
Beuningen Hannie de Croon, Kraamzorg Zuid Gelderland, www.kraamzorgzuidgelderland.nl
Doetinchem: Inge Bouwens van der Veen  iyvdveen@hotmail.com
Ewijk, Rita Akihary, Kraamzorg Zuid Gelderland, www.kraamzorgzuidgelderland.nl
Grave, Heidie van de Geijn Vink (Kraamzorg Zuid Gelderland) info@kraamzorgzuidgelderland.nl
Groesbeek Evelien Janssen, Kraamzorg Zuid Gelderland, www.kraamzorgzuidgelderland.nl
Kekerdom , Angela Peters-Scholten, Kraamzorg Zuid-Gelderland , info@kraamzorgzuidgelderland.nl
Kranenburg DE, Erna van Beers   info@kraamzorgzuidgelderland.nl
Nijkerk Coby van bergen, Allerzorg, info@kraamzorg.allerzorg.nl
Nijmegen Linfee Ruiter lentelinfee@gmail.com
Ooij Gerry Vermeulen (Kraamzorg Zuid-Gelderland), info@kraamzorgzuidgelderland.nl
Renkum Wendy Verstegen, www.kraamzorgkleinelotus.nl
Rhenen Esther Overheul, Kraamzorg Het Warme Nest, kraamzorghetwarmenest@gmail.com
Weurt Conny Fleuren, connyfleuren@gmail.com

Gecertificeerd

Barneveld, Margriet Clement- Schoonbeek,  margrietclement@hotmail.com
Lochum, Jolande Op’t Land (Naviva),  jolandeoptland@hotmail.nl
Mook Constance lamers, info@kraamzorg-constance.nl
Nijmegen: Lisette Soyer, lisette@kraamzorgnatuurlijk.nlwww.kraamzorgnatuurlijk.nl
Overasselt Carla van Koolwijk,  info@kraamzorgzuidgelderland.nl
Rheden Marjolein van den Eshof, (Naviva) marjolein.eshof@kpnmail.nl
Verschuur Gré van’t Klooster van Dijk (Naviva) gre.vandijk@hotmail.nl
Vorden Wenneke Zweverink , wennekezweverink@gmail.com
Weurt Miep Sanders, Kraamzorg Zuid Gelderland, www.kraamzorgzuidgelderland.nl
Zeeland, Marie Louise Heijs, marielouiseheijs@hotmail.com

In opleiding, verwacht certificaat juni 2019

Ermelo, Hetty van Es, zzp, hhetty@icloud.com
Groesbeek, Jasmijn Postma, Kraamzorg Zuid-Gelderland, SaraPostma25@gmail.com
Nederasselt, Nadet Visschers, zzp, nadetvisscherskraamverzorging.nl
Nijmegen, Naomi Vanmeenen, Kraamzorg Zuid-Gelderland, n.vanmeenen@passionair.nl


Noord-Brabant

Gecertificeerd en geregistreerd in het kwaliteitsregister van Natuurlijke Kraamzorg

Breda: Martha Mulder,  marthasdesign@gmail.com
Breda, Ineke van Dorst, ivandorst@hotmail.com
Eindhoven: Esther van de Westelaken- Jansen (Zorgmed bv), evdw69@hotmail.com
Eindhoven, Wiebke de Natris info@wiebkes-kraamzorg.nl, www.wiebkes-kraamzorg.nl
Gerwen, Ideke van Hoof, www.zuidzorg.nl/kraamzorg , idekevanhoof@zuidzorg.nl
Uden, Miranda Klomp www.zuidzorg.nl/kraamzorg, mirandablauwmuisje@hotmail.nl

Gecertificeerd

Breda  Debby  Embregts, Natural Baby Care,  info@natural-baby-care.nl
Eersel, Annemieke Vogelzang
Hank, Marion Hakkel, fransenmarionhakkel@telfort.nl
Tiel: Tamara Meijnderstma, (Kraamzus), tamara@duifkruid51.nl
Vianen, Anke Klerks van Soest flowkraamzorg@gmail.com

In opleiding, verwacht certificaat juni 2019

Heusden Marieke Buijs, Moms Babycare, info@momsbabycare.nl
Genderen Henna de Waal, Kraamzorg Henna de Waal, hennadewaal@gmail.com
Grave, Angelique Then, Welkom, athen@tpsq.nl
Den Bosch
Trudi van Heerbeek, Kraamhulp Heerbeek, wwwbabyrelaxing.nl

 


Limburg

Gecertificeerd en geregistreerd in het kwaliteitsregister van Natuurlijke Kraamzorg

Gulpen:  Kirsten Steijns-Gubbels  www.kraamzorglimburg.nl
Mook Rita Scholten www.kraamzus.nl
Regio Noord, Midden en Zuid-Limburg. Geboortezorg Limburg. www.geboortezorglimburg.nl Telefoon: 088-9094000
contact@geboortezorglimburg.nl  (Angelique Hofmans)
Carolien Royakkers
Anita Sittrop
Sandra Hutschemaekers
Nicole van den Heuvel
Vivian Schroll
Rieky Marcellis
Karin Voermans
Astrid Bessems
Miranda Geraedts
Monique Stuut
Marlie van Uden
Sittard  Petra van den Boorn, 06-26045464,  geboorn@hotmail.com
Venray
 Suzanne van der Wijst, suusvdwijst@gmail.com
Wanssum, Noord Limburg, Wilmy Wijnhoven, w.wijnhoven@puurgelukkraamzorg.nl

Gecertificeerd

Echt, Angeline Dohmen, 0475-851318 info@kraamcentrumecht.nl
Echt, Martha Alberti, 0475-851318 info@kraamcentrumecht.nl
Regio Noord, Midden en Zuid-Limburg. Geboortezorg Limburg. www.geboortezorglimburg.nl Nicole van den Heuvel, Ursula Hilkman, Melanie Schumacher, Angelique Heuts

In opleiding, verwacht certificaat juni 2019

Echt, Debby Peeters, Kraamcentrum Echt en omstreken, info@kraamcentrumecht.nl
Herten, Nancy Schoones, Kraamcentrum Echt en omstreken, nancypenders@hotmail.com
Roermond, Edith Baaten, Kraamcentrum Echt en omstreken, edithbaate@gmail.com


Zeeland

In opleiding, verwacht certificaat juni 2019

Schore, Petra van Zweden, Kraamzorg van Zweden info@kraamzorgvanzweden.nl