Als aanstaande ouder wilt u de beste zorg rondom de geboorte. Als Natuurlijke Kraamzorg u aanspreekt bent u graag zeker van de kwaliteit. Onderstaande kraamverzorgenden zijn in het bezit van het erkende certificaat Natuurlijke Kraamzorg en geregistreerd in het kwalteitsregister en houden hun kennis en vaardigheid op peil.

Zoek een gecertificeerde en in het kwaliteitsregister geregistreerde aanbieder van Natuurlijke Kraamzorg


Kies je provincie

Drenthe
Flevoland
Friesland
Gelderland
Groningen
Limburg
Noord-Brabant
Noord-Holland
Overijssel
Utrecht
Zeeland
Zuid-Holland


[nbsp]


Drenthe

Gees, Mieke Brink, kraamzorgmiekebrink.nl

[nbsp]


Flevoland


[nbsp]


Friesland

Arum, Ria van Houten, riaskraamzorg.nl
Drachten, Renee Heide – van de Canrinus, kraammetzorg.nl
Feanwalden, Regina Hoekstra – Postma, kraamzus.nl
Harlingen, Margo Schakenbos, kraamzus.nl
IJlst, Esther Everts, kraamzus.nl
Joure, Mytral den Ouden, kraamzus.nl
Leeuwarden, Elbrich van der Kooij, kraamzus.nl
Oldeberkoop, Marjan Winters – Blaauwbroek, kraamzus.nl
Steggerda, Aly van Vondel – Blaauwbroek, kraamzus.nl
Weidum, Dieuwke de Haan, kraamzorgdieuwkedehaan.nl
Wommels, Trijnie Kingma – Posthuma, kraamzus.nl

[nbsp]


Gelderland

Apeldoorn, Sandra Koldenhof, hetkraamnest.nl
Bemmel, Wilma Disveld – Verhagen, kraamzorgzuidgelderland.nl
Beuningen, Hannie de Croon, kraamzorgzuidgelderland.nl
Ermelo, Hetty van Nes, hhetty@icloud.com
Ewijk, Rita Akihary – Minkhorst, kraamzorgzuidgelderland.nl
Grave, Heidie van de Geijn – Vink, kraamzorgzuidgelderland.nl
Grave, Angelique Then, athen@tpsq.nl
Groesbeek, Evelien Janssen – Janssen, kraamzorgzuidgelderland.nl
Harderwijk, Ina Mulder, kraamzorgvannature.nl
Kekerdom, Angela Peters – Scholtens, kraamzorgzuidgelderland.nl
Kranenburg DE, Erna van Kessel – van Beers, kraamzorgzuidgelderland.nl
Leusden, Els Stuijts – Saes, naviva.nl
Leuth, Linfee Ruiter, lentefee.life
Nederasselt, Nadet Visschers, nadetkraamzorg.nl
Nijkerk, Coby van Bergen, allerzorg.nl/kraamzorg
Nijmegen, Naomi Vanmeenen,
kraamzorgzuidgelderland.nl
Ooij, Gerry Vermeulen,
kraamzorgzuidgelderland.nl
Renkum, Wendy Verstegen,
kraamzorgkleinelotus.nl
Rhenen, Esther Overheul,
kraamzorghetwarmenest.com
Weurt, Conny Fleuren – van Duinen,
connyfleuren@gmail.com


[nbsp]


Groningen

Eelderwolde, Petra Hoving – Nieborg, wi.men.peet@hotmail.com


[nbsp]


Limburg

Bingelrade, Astrid Bessems, geboortezorglimburg.nl
Born, Marlie van Uden – Wierts, geboortezorglimburg.nl
Broekhuizen, Rieky Marcellis, geboortezorglimburg.nl
Heeten, Nancy Schoones, kraamcentrumecht.nl
Horn, Miranda Geraedts, geboortezorglimburg.nl
Margraten, Kirsten Steijns – Gubbels, kraamzorglimburg.nl
Mook, Rita Scholten, kraamzus.nl
Munstergeleen, Carolien Royakkers, geboortezorglimburg.nl
Nieuw Bergen, Karin Voermans – van Gaal, geboortezorglimburg.nl
Papenhoven, Angélique Heuts – Ackermans, geboortezorglimburg.nl
Roermond, Edith Baaten, kraamcentrumecht.nl
Selfkant-Wehr, Petra van den Boorn, geboorn.nl
Venray, Suzanne van der Wijst, puurgelukkraamzorg.nl
Wanssum, Wilmy Wijnhoven – Joosten, puurgelukkraamzorg.nl
Weert, Monique Stuut – Oudhuizen, geboortezorglimburg.nl


[nbsp]


Noord-Brabant

Eindhoven, Wiebke de Natris, wiebkes-kraamzorg.nl
Geertruidenberg, Martha Mulder, marthasdesign@gmail.com
Genderen, Henna van Wijlen – de Waal, kraamzorghennadewaal.nl
Gerwen, Ideke van Hoof, kraamvda.nl
Herpt, Marieke Buijs – van Helden, momsbabycare.nl
Neunen, Esther van de Westelaken – Jansen, kraamvda.nl
Uden, Miranda Vloet, kraamvda.nl


[nbsp]


Noord-Holland

Amstelveen, Petra Roffel, petraroffel@hotmail.com
Blaricum, Marion de Veij, gooischekraamzorg@live.nl
Egmond Binnen, Petra Admiraal – Wiering, admiraalkraamzorg.nl
Heerhugowaard, Judith Groenveld, kraamzorgjudithgroenveld.nl
Heerhugowaard, Pauline ‘t Hart – Mooij, kraamzus.nl
Koog aan de zaan, Carina Huisman, zaansekraam.nl
Santpoort , Bea Verhoeven – Assink, babycoaching.nl
Schoorl, Karen Stadegaard, kraamzus.nl
Weesp, Astrid Hol, care4u-kraamzorg.nl
Winkel NH, Linda Schrieken, kraam-goud.nl
Zuid Scharwoude, Paula van Galen, uniekekraamzorg.nl


[nbsp]


Utrecht

Driebergen, Channa Rijke, channarijke@gmail.com
Everdingen, Andrea Guijken, andreakraamzorg.nl
Montfoort, Gerda van Vliet, naviva.nl
Utrecht, Christine Boonstra, boonstrakraamzorg.nl
utrecht, Margreet Heijkoop, kraamkringutrecht.nl/margreet-heijkoop/
Vianen, Ria Bӧing, allerzorg.nl/kraamzorg


[nbsp]


Overijssel

Laar , Annetta Lamberink, lamberster@hotmail.com
Lettele, Marije Hoeksema, marijehoeksema@gmail.com
Zwolle, Jantina Vos, jantinavos@live.nl


[nbsp]


Zeeland

 


[nbsp]


Zuid-Holland

Den Haag, Jet Winkelhuijzen – Smit, jetw1986@gmail.com
Dordrecht, Dora Beije – van Dam, dorabeije@hotmail.com
Gouda, Yvonne Schrijver, kraamzorgnaturelle.nl
Hellevoetsluis, Kitty van Doodewaard, kitskraamzorg.nl
Rotterdam, Maria Bom, geborgenverzorgen.nl
Rozenburg, Carla van’t Hoff, natuurlijkekraamzorg-borstvoeding.nl
Schiedam, Caroline van den Berg – van Tilborg, kieknatuurlijkekraamzorg.nl
Vlaardingen, Angelique ten Kate, katekids@hetnet.nl
Voorburg, Alexandra Knijnenburg, vita.nova@planet.nl


[nbsp]
[nbsp]
[nbsp]

Overige certificaathouders

Onderstaande personen zijn in het bezit van een geldig certificaat Natuurlijke Kraamzorg. Zij staan niet geregistreerd in het Kwaliteitsregister Natuurlijke Kraamzorg en houden zich niet actief op de hoogte.

Amsterdam, Len Buffing, natuurlijkekraamzorg.nl
Amsterdam, Charlotte Goudsblom, natuurlijkekraamzorg.nl
Amsterdam, Marleen Groen, natuurlijkekraamzorg.nl
Amsterdam, Jelka Jungslager, natuurlijkekraamzorg.nl
Amsterdam, Monique van den Hoek – Roosink, natuurlijkekraamzorg.nl
Ouderkerk a/d Amstel, Welmoed Metselaar, natuurlijkekraamzorg.nl
Amersfoort, Audrey van Baggem (Kraamzorg in Geborgenheid, zzp), audrey@kraamzorg-ingeborgenheid.nl
Amsterdam, Sofie Thiecke www.natuurlijkekraamzorg.nl sofietje66@gmail.com
Assen, Laura Hendrickx, www.kraamzus.nl
Avenhorn, Truus Smits, truussmits@outlook.com
Bunschoten, Gre Kardol www.kraamzorggrekardol.nl
Breda, Ineke van Dorst, ivandorst@hotmail.com
Breda
  Debby  Embregts, Natural Baby Care,  info@natural-baby-care.nl
Barneveld, Margriet Clement- Schoonbeek,  margrietclement@hotmail.com
Den Bosch, Trudi van Heerbeek, Kraamhulp Heerbeek, wwwbabyrelaxing.nl
Doetinchem 
Inge Bouwens van der Veen iyvdveen@hotmail.com
Echt,
Debby Peeters, Kraamcentrum Echt en omstreken,info@kraamcentrumecht.nl
Echt,
Angeline Dohmen, 0475-851318info@kraamcentrumecht.nl
Echt,
Martha Alberti, 0475-851318info@kraamcentrumecht.nl
Franeker,
Hendrika Pronk, Kraamzus, hendrikapronk@hotmail.com
Groesbeek, Jasmijn Postma, Kraamzorg Zuid-Gelderland,SaraPostma25@gmail.com
Haarlem,
Joyce Suasso de Lima de Prado www.natuurlijkekraamzorg.nlj.suasso@hotmail.com
Hilversum,
Antoinette van de Haminfo@kraamzorg.allerzorg.nl
Heemstede
,
Edith van Rijn (zzp), www.kraamlive.nlinfo@kraamlive.nl
Houten,
Cissy Schoondermarkt, cissy_schoondermark@hotmail.com
Hoofddorp:
Nthabiseng Lohman (Kraamzorg Nieuwetijd),nthabisenglohman@gmail.com
Heerhugowaard,
Manon Spaansen www.kraamzus.nl
Hank
,
Marion Hakkel,fransenmarionhakkel@telfort.nl
Lemmer,
Herma Hagen,www.kraamzus.nl
Lochum, Jolande Op’t Land (Naviva),jolandeoptland@hotmail.nl
Mook
Constance lamers, info@kraamzorg-constance.nl
Naaldwijk,
Inge van Velden
Nijmegen
Lisette Soyerlisette@kraamzorgnatuurlijk.nlwww.kraamzorgnatuurlijk.nl
Nijmegen,
Naomi Vanmeenen, Kraamzorg Zuid-Gelderland,n.vanmeenen@passionair.nl
Oudkarspel
Cynthia Beilschmidtwww.kraamzus.nl
Overasselt
Carla van Koolwijk,info@kraamzorgzuidgelderland.nl
Rheden
Marjolein van den Eshof, (Navivamarjolein.eshof@kpnmail.nl
Schore, 
Petra van Zweden, Kraamzorg van Zwedeninfo@kraamzorgvanzweden.nl
Tiel
Tamara Meijnderstma, (Kraamzus),tamara@duifkruid51.nl
Vianen,
Anke Klerks van Soest flowkraamzorg@gmail.com
Verschuur
Gré van’t Klooster van Dijk (Naviva) gre.vandijk@hotmail.nl
Zaandijk
Ursula Koopmeiners Kraamzus ,www.kraamzus.nl
Veenendaal
Jessica Schottert, (zzp)www.dekraamwolk.nl
Warmenhuizen,
Lenneke Paarlberg, lenneke@kraamzorg-natuurlijk.nl
Weurt
Miep Sanders,
Kraamzorg Zuid Gelderland,www.kraamzorgzuidgelderland.nl
Westknollendam
 Marja de Wit (Kraamzus) marja@jongejansdewit.nl
Woerden,
Christine van Niekerk (Kraamzorg Christine), info@kraamzorgchristine.nl
Zeeland,
Marie Louise Heijs,marielouiseheijs@hotmail.com
Zeist
Monique Scholtus (Naviva)a.scholtus@ziggo.nl

Regio Noord, Midden en Zuid-Limburg. Geboortezorg Limburg. www.geboortezorglimburg.nl 
Nicole van den Heuvel, Ursula Hilkman, Melanie Schumacher,  Anita Sittrop, Vivian Schroll


In opleiding, verwacht certificaat juni 2020

Rotterdam, Saskia van’t Nedereind, Kraamzorg Nova Familia www.novafamilia.nl